Kobieto w Podróży Życia

ARTYKUŁ AUDIO

Jeśli dzisiaj, gdy czytasz ten artykuł, czujesz, widzisz i wiesz, że w Twoim życiu jest już, lub puka do drzwi ważna zmiana lub przełom, to czytaj uważnie.

Tak się składa, że tylko ja mogę Cię zrozumieć i właśnie dziś przekazać Ci informację o tajemnicy, po poznaniu której, już nic nigdy w Twoim życiu nie będzie takie samo. To Tajemnica Kreowania Własnego życia, którą posiadłam w czasie swoich ponad 40 lat doświadczeń. Ma ona swój początek w Magii Słuchania Życia. Zanim jednak zaczęłam słuchać nie zawsze było różowo.

Moje całe życie prowadziło mnie przez olbrzymie wzloty i upadki. Prawdziwa podroż.

Wszelkie zmiany, przełomy, bycie w nich i wychodzenie za każdym razem – mam w małym palcu i za każdym razem też  stawałam się coraz mocniejsza i mimo wszystko przekuwałam porażki na sukcesy.

Mam więc własne doświadczenia, zarówno w rozwodach, jak i szczęśliwych związkach, zarówno w stratach, jak i dużych sukcesach. Wiem, jak radzić sobie, gdy jestem w dołku, wiem też, jak radzić sobie aby prawie nigdy w taki dołek nie wpaść.

Te doświadczenia Ci przekażę.

Tajemnicę kreowania życia poznawałam bardzo powoli, spotykając, jak w dobrej przygodowej książce, różnych ludzi i sytuacje. Zawsze było to niesamowicie ekscytujące doświadczenie, które pozwoliło mi za każdym razem opanować sytuację i tym właśnie mogę podzielić się z Tobą. Dziś już wiem, że nic nie jest przypadkowe i jeśli teraz czytasz ten artykuł, to na pewno jest w nim coś dla Ciebie właśnie dziś.

No właśnie 🙂 Czy puka do Ciebie sukces, na który dawno czekasz i coś Cię w nim niepokoi? Czy puka zmiana kierunku w życiu, której się nie spodziewałaś? A może masz dość tego, co jest i chcesz wreszcie zmian a Twoje serce wyrywa się gdzieś? A może spotkała Cię sytuacja, której musisz stawić czoła a nie masz siły?

Rozumiem, Ciebie, jak mało kto, przełom jest momentem, który Cię obecnie zatrzymał i teraz nie wiesz, co dalej. To całkowicie naturalny stan. Zmiana jest jednak nieunikniona i zawsze towarzyszy jej emocja. To olbrzymia moc, która gotuje się w Tobie i nie wiesz, w którym kierunku wybuchnie.

Ja wiem, jak Tę moc wykorzystać dla szczęścia, spełnienia i spokoju ducha niezależnie od tego, czy dziś widzisz ją jako gotująca się złość, czy olbrzymią radość. To potencjał, który masz w sobie i szkoda go zmarnować J Moją najsilniejsza stroną jest bowiem kreowanie rozwiązań nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Dla Twojego spokoju, moja pasja to psychoedukacja więc droga życiowa prowadziła mnie przez profesjonalne przygotowanie zarówno akademickie, jak i alternatywnej psychologii, przez 20 lat, do miejsca, gdzie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że oprócz doświadczenia również mam zawodowe przygotowanie. Takie z pasji i radości życia.

Wysłucham więc i Usłyszę Twoje najskrytsze pragnienia, porozmawiamy o tym, co jest dla Ciebie ważne.  Poznasz tę tajemnicę, bo nie mogę jej trzymać dla siebie. Ja wysłucham Ciebie, abyś potem Ty mogła Tajemnicę Kreowania przekazywać dalej.

Możesz mieć wątpliwości, że nie masz tego wszystkiego co ja, TAK, to prawda – lecz masz swoją, inną niż moja, nie mniejszą własną moc, nawet, jak dziś jej nie widzisz, to ona jest i warto ją zobaczyć i wykorzystać w kierunku kreowania a nie destrukcji.

Jeśli jesteś kobietą taką jak ja, po 40 ce po 50 ce a nawet dalej, to na pewno zainteresuje Cię to, że można w każdym wieku zmienić zawód, wyglądać młodziej i powabniej, mieć życie, jakiego pragniesz i umieć kreować je dalej. Niezależnie od doświadczenia. TAK TO DZIAŁA.

A najważniejsze, że możesz mieć nieustającą radość życia i wewnętrzną iskrę i motywację, która w chwilach przełomowych pomoże Tobie i Twoim bliskim.

To właśnie mam dziś dla Ciebie – Tajemnicę, którą, gdy ktoś posiądzie, staje się jego własną na zawsze.

No cóż, brzmi to czarodziejsko i takie właśnie jest to unikalne połączenie zdolności analitycznych i intuicji oraz też połączenie wiedzy z zakresu planowania w biznesie i zasad psychologii, czyli krótko mówiąc – nieba z ziemią. Pozwoliło mi to opracować unikalny sposób spojrzenia na wszystko, co wydarza się w naszym życiu.

Dziś też mam  specjalnie dla Ciebie zdanie:

„Gdy ZROZUMIESZ, już nic nigdy nie będzie takie samo.

To początek nowej drogi.”

 

To może być Twój nowy początek.

Sięgnij więc po tę Tajemnicę nią i korzystaj  🙂 a potem oczywiście podaj dalej.

Małgorzata