BLOG Przełomowe Rozmowy ze Sobą i własnym doświadczeniem

Tylko 3 kroki własnego życia?

Cześć,

Wiosna w tym roku mam bardzo mocno pracujące z moją wieloletnią pasją 🙂

Być może wiecie, że jest to psychoedukacja, książki, łączenie wszelkich dostępnych mi metod ziemskich, duchowych, biznesowych, strategicznych, terapeutycznych i coachingowych w jedno 🙂

Łączenie w COŚ prostego do zastosowania i na dodatek dla osób, które nie mają pełnego dostępu do swoich zasobów.  Zawsze moim marzeniem było pokazanie ludziom, że nie trzeba wielu rzeczy komplikować i że zarówno prawą jak i lewą półkulę mamy na wyciągnięcie ręki i nawet gdy jesteśmy w chwilowym lub trochę dłuższym odcięciu od Siebie i zalewają nas emocje, ciało jest osłabione a my nie widzimy wyjścia – to ONO JEST.

Mam takie powiedzenie, że” Jak jesteśmy w dole – to możemy zawsze patrzeć w dwie strony – albo do góry albo do dziury”. Światełko zawsze jest, a jak ktoś go nie widzi, to ja jestem po to, aby je pokazać a potem On lub ONA już uwierzy, że można iść do góry i czasem powoli ale idziemy 🙂

Kolejność jest zawsze w 3 krokach:

ZROZUMIEĆ  – WIEDZIEĆ  –  DZIAŁAĆ .

Niby proste, a jednak nie ma odzwierciedlania w życiu codziennym 🙂

Pod tymi pojęciami z pozoru oczywistymi, kryje się cała tajemnica wszelkich rezultatów, efektów naszych działań, zdrowia, efektywności na co dzień, spełniania marzeń i szczęścia po prostu.

Cały program 3 Kroków  wdrażam na sesjach indywidualnych, podnoszę na nogi pokazując światełko, pomagam zaplanować a potem zrobić pierwsze kroki po zmianie w życiu zawodowym lub prywatnym.

Możesz zapisać się na  pierwsze ćwiczenie na najbliższe dni. Sam/a zobaczysz, jak działa

 

ZAPIS na Pierwszą Strategię

Dla każdego te 3 kroki są wewnątrz nich inne, inne jest bowiem odczuwanie, gdy jest ktoś w depresji a inne, gdy jest w pełni sił. Inne są marzenia, inne działania, w ogóle wszystko jest inne 🙂

Jak już pisałam, to moja wielka pasja aby wspierać tych, którzy są wielokrotnie poganiani, oceniani i blokowani w wyścigu zwanym życiem. W nich tkwią niesamowite potencjały. Przez wiele lat mojej pracy doradczej, coachingowej i terapeutyczne miałam okazję poznać setki takich osób oraz również sama zaznać wielu kryzysów. Ważne dla mnie jest, aby wiedzieć i dzielić się dalej tą wiedzą, że można spowrotem wejść do swojego życia i odnaleźć w sobie odwagę, aby żyć w drodze do Siebie

Każdego z nas spotkała nie raz w życiu trudna lub bardzo trudna sytuacja, a kryzys to nie tylko traumatyczne przeżycie „jednego ciosu” lecz również doświadczanie stresu chronicznego lub nadmiaru emocji na co dzień.

Nie zdając sobie z tego sprawy lub bagatelizując czasem  niby zwykłe objawy nieradzenia sobie w różnych sytuacjach, zamiast wyjść  z nich – pogłębiamy stres i wpędzamy się sami coraz głębiej w dół emocjonalny.

Wielu moich klientów, przychodząc  ze swoim podniesieniem efektywności – tak naprawdę musi najpierw zrobić porządek ze swoimi kryzysami emocjonalnymi , w których tkwią. A potem działać.

Każdego z nas może spotkać kryzys, niezależnie od statusu finansowego, wykształcenia lub płci i wagi ciała oraz wieku.

Dla mnie i moich kochanych klientów, świadomość tego, co się z człowiekiem wtedy dzieje, wielokrotnie chroni przed konsekwencjami w postaci choroby, uzależnień czy depresji i załamania.

Niektórym może wydać się to dziwne, bo przecież, gdy człowiek sobie nie radzi z psychiką – to do psychologa.

A to moi kochani tak nie działa. Nie ma czegoś takiego, że człowiek to komputer 0 albo 1 czarny albo biały, zły albo dobry, mądry albo głupi itd.

Człowiek jest kolorowy i naprawdę może bardzo wiele, tylko jak sobie złamie rękę to nie gra nią w tenisa tak, jakby był zdrowy – musi się wyleczyć. To samo jest z Sercem – jak dostanie cios, a czasem jeden za drugim to najpierw warto tę ranę rozpoznać, aby potem się dowiedzieć, jak ją wyleczyć a dopiero potem działać dalej już z blizną lub kilkoma.

To mój pierwszy taki dłuższy wpis i chętnie napisałabym w nim wszystko,  lecz kto by to wytrzymał 🙂

Dzisiaj ważne dla mnie jest, aby przekazać Wam, co robię i że PROGRAM 3 Kroków do Życia będzie miał swoją odsłonę online.

Zapraszam więc do pytań, komentowania oraz podzielenia się z tymi, którzy według Was potrzebują taki program poznać dla siebie lub swoich bliskich 🙂

Nie odkładaj życia na później!

Małgorzata