BLOG o rozmowach i historiach które dają wewnętrzny spokój i odkrywają motywację w trudnych sytuacjach
BLOG o rozmowach i historiach które dają wewnętrzny spokój i odkrywają motywację w trudnych sytuacjach

Intuicja w życiu i w biznesie

Jako, że dojrzałą kobietą jestem, mam kilka różnych historii w Podróży przez Moje Życie.

Dzisiaj opowiem Wam kawałek mojej historii związany z odkryciem mojej intuicji i podświadomości.
Kiedyś sądziłam, że mam tylko umysł, że liczy się tylko wiedza, to co mam w głowie, to, co potrafię i jakim jestem człowiekiem wobec innych. Wygląd, własne potrzeby i asertywność oraz w szczególności kreatywnośc, nie były wtedy mile widziane w pracy i w społeczeństwie.
W 1996 roku, mój znajomy przyjaciel, kóry teraz szczęściwie w UK sobie wykreowal życie, zaprowadził mnie na Kurs o Szczęściu Tadeusza Niwińskiego. Nawet nie wiedziałam, co to oznacza SZCZĘŚCIE, nawet nie rozumiałam, o co w tym chodzi wtedy.
Lecz kolejny kurs SILVY, też w 1996, roku otworzył mi oczy. I od tamtej pory już nie spoczęłam. Zajęłam się nie tylko rozwojem siebie dla innych lecz również rozwojem Siebie dla Siebie. Robię to cały czas, układam programy self coachingowe, uczę się na własnych błędach, zaliczam wzloty i upadki :)
Zafascynowana Intuicją, Biografiami wielkich ludzi biznesu i wojska, Niebiańską przepowiednią, Rozmowami z Bogiem, Transerfingiem Rzeczywistości, i innymi książkami, których odkrywam z biegiem lat coraz więcej, ułożyłam grę coachingową Rozmowy ze Światem, którą oczywiście zaraz szybko wdrażałam na warsztatach i spotkaniach oraz do dziś stosuję w swoim i moich klientów życiu, oczywiście, jak chcą. Niejednej, nastawionej tylko na wiedzę osobie, oczy się niesamowicie otwierają :)
Kiedyś nawet moja dobra znajoma, pracująca w edukacji prawniczej, w czasie jednej z rozmów telefonicznych, gdy miałam swój „dołek” powiedziała mi:

„wiesz co, ja dla Ciebie mam taką odpowiedź ze Świata dzisiaj

i zacytowała mi wiersz Edwarda Stachury:

„Ty, co płaczesz,

ażeby śmiać się mógł ktoś,

Już dość!

Odpędź czarne myśli!

Dość już twoich łez! „

 

Bylam w szoku, jak szybko „załapała”.

Codzienne małe kroki prowadzą do spełnienia wielkich marzeń. MT
całuski dla Was